Zimmermann torebki

Zimmermann torebki

Chcąc otrzymać świetną torebkę, która będzie się wyróżniać, ale ponadto stanie się przydatnym podręcznym akcesorium, warto zainteresować się produktami markowymi, które zawsze cechują się dobrą jakością wykonania, często także oryginalnym wzornictwem.

Spośród produktów wielu firm, nie sposób przejść obojętnie obok propozycji marki Zimmermann.

Torebki tego producenta od lat podbijają serca kobiet z całego świata!

Torebki Zimmermann to bardzo interesujące produkty, które charakteryzują się oryginalnym wzornictwem. Podobnie jak znaczna większość wyrobów tej marki, także wspomniane torebki posiadają lekki, plażowy styl. Dzięki temu są doceniane przede wszystkim w przypadku letnich i wiosennych kreacji. Do ich produkcji używa się wyłącznie wysokiej klasy materiałów, takich jak rafia naturalna czy wysokogatunkowa bawełna. Zaawansowane procesy produkcyjne sprawiają, że torebki są odporne na rozerwania i inne uszkodzenia mechaniczne. To nie wszystko, ponieważ w wielu przypadkach tkaniny posiadają ręczne zdobienia, na przykład w postaci haftów, szydełkowania, czy doczepianych frędzlów. To doskonała propozycja dla wszystkich wymagających osób, którym zależy nie tylko na nowoczesnym wzornictwie, ale trwałości i oryginalności. Każda torebka Zimmermann robi wielkie wrażenie i nieprzypadkowo jest to marka tak szeroko doceniana na całym świecie, głównie przez specjalistki i blogerki modowe, a także gwiazdy światowego formatu.

 

Torebki Zimmermann posiadają także dobrze zaplanowaną organizację wewnętrzną, dzięki czemu można w nich wygodnie przechowywać potrzebne akcesoria, takie jak portfel, telefon, perfumy czy powerbank. Jeśli więc szukasz dobrej torebki, która uświetni Twoje kreacje w cieplejszym okresie roku, to modele firmy Zimmermann świetnie się sprawdzą.

Zimmermann to marka założona w Australii przez Nicky i Simone Zimmermann. Od samego początku, to jest 1991 roku, firma zajmuje się tworzeniem wyrafinowanej, kobiecej oferty, stawiając na wzornictwo lekkie i oryginalne. Mimo ponad 20 lat doświadczenia, producent cały czas działa zgodnie ze swoimi założeniami. Nawet zaczynając swoją przygodę na rynku modowym, siostry Zimmermann, a raczej ich projekty, zostały docenione przez kobiety wymagające, które szczególnie doceniły nowoczesne kroje i wysokiej jakości materiały. Na początku działalności marki, większy wkład w jej rozwój miała Nicky, która zajmowała się kreatywnym projektowaniem sukienek, nieraz pozyskując tkaniny z garażu jej rodziców. Kiedy do rodzinnego biznesu dołączyła Simone, stała się głosem rozsądku i głową przedsiębiorczego działania. Najbardziej rozpoznawalnymi produktami Zimmermann stały się stroje kąpielowe, szczególnie jednoczęściowe wersje z oryginalnymi printami, choć dwuczęściowe bikini także robiły furorę za swoje przyciągające uwagę wzornictwo.

Obecnie marka prezentuje znacznie więcej. Wśród licznych produktów znajdują się między innymi omawiane w tym artykule torebki, ale też akcesoria, czy rzeczy dla dzieci. Współcześnie marka posiada showroomy w Nowym Jorku, Los Angeles, Paryżu, Londynie, Mediolanie, Szanghaju i oczywiście rodzimym Sydney. Na przestrzeni lat, produkty Zimmermann były wielokrotnie doceniane na stronach Vogue, Harper’s Bazaar, Elle czy Glamour. Marka zdobywa masę nagród na rodzimych i międzynarodowych konkursach, zawsze zaskakując wysokiej klasy wzornictwem i świetną jakością wykonania.

Torebki Zimmermann są doceniane za wiele swoich cech i nie można się temu dziwić – są produkowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i nieraz korzystają z nich gwiazdy, ale też wszystkie kobiety, którym zależy na wysokiej jakości. Jeżeli chcesz znaleźć taki produkt dla siebie, pamiętaj, żeby kupować od sprawdzonych dostawców, dzięki temu unikniesz ewentualnego zakupu nieoryginalnego produktu.